איך לכייל פלס לייזר

ציון עסקה0
ציון עסקה0

מהם השלבים לכיול מפלס לייזר?

הצעד הראשון הוא להגדיר את מפלס הלייזר על משטח ישר וישר. ניתן לעשות זאת על ידי שימוש בפלס או על ידי הנחתו על משטח שטוח ויציב.

השלב השני הוא לסובב את כפתור הרמה עד שהמצביע יישר קו עם סימן האפס בסולם.

השלב השלישי הוא לוודא שאין מכשולים מול קרן הלייזר וכי נעשה בה שימוש במרחק של שלושה מטרים לפחות מכל משטחים מחזירי אור.

השלב הרביעי הוא לכוון אותו לעצם ולהתאים את מיקומו עד שניתן לראות אותו בשתי העיניים של חתך קו ישר של הקורה.

לבסוף, אם עין אחת לא יכולה לראות אף חלק מהקרן, אז תצטרך להזיז אותה קרוב יותר או רחוק יותר מהעין הזו עד

תהליך כיול מפלס הלייזר אינו קשה, אך אורך זמן מה. כדי לכייל את הרמה, עליך למדוד את המרחק מכל קצה של הלייזר למטרה. ברגע שיש לך את המידות האלה, תוכל להשתמש בהן כדי להתאים את הרמה שלך.

ישנן שתי דרכים לעשות זאת: (1) השתמש בסרט מדידה ומדוד מקצה אחד של הלייזר לנקודה על המטרה שנמצאת במרחק של לפחות 10 רגל (2) השתמש במחשבון וחלק 100 במדידה מאחד סוף הלייזר למטרה שלך. זה ייתן לך כמה אינצ'ים יש ב-100 רגל. לדוגמה, אם המדידה שלך הייתה 15 רגל אז 100/15 = 6.67 אינץ' לכל רגל או 667 אינץ' לכל 100 רגל אשר שווה ל-16 3

מהי רמת לייזר?

מפלס לייזר הוא כלי המשמש כדי להבטיח כי פני הרצפה, הקיר או התקרה נמצאים בגובה מוגדר. היא פולטת קרן לייזר הנראית על כל משטח שטוח וניתן לסמן באמצעותה את הגובה הרצוי.

הצעד הראשון בכיול מפלס הלייזר שלך הוא למצוא את הגובה הנכון. ניתן לעשות זאת באמצעות סרט מדידה, או באמצעות חפץ שאתה יודע את גובהו. השלב השני הוא לוודא שמפלס הלייזר שלך הופעל ושיש לו מספיק חיי סוללה כדי שתוכל לסיים את המשימה שלך. השלב השלישי יהיה להחזיק את לחצן ההדק עד שהוא יתחיל להבהב בירוק ואז לשחרר אותו. תשמע שלושה צלילים שיצביעו על כך שהכיול הושלם בהצלחה.

מפלס לייזר הוא מכשיר המקרין קרן אור בקו ישר על פני השטח. הוא משמש כדי לוודא שהקווים האופקיים הם מפולסים וקווים אנכיים הם אנך.

מפלס לייזר משמש בדרך כלל ליישור רצפות, קירות ותקרות. זה יכול לשמש גם ליישור משטחים אחרים כגון שולחנות, שולחנות כתיבה או ספסלי עבודה.

מתי כדאי לכייל את מפלס הלייזר שלך?

מפלס הלייזר הוא אחד הכלים השימושיים ביותר לכל פרויקט בנייה. כאשר אתה מכייל את מפלס הלייזר, אתה מוודא שהמכשיר מדויק ואמין.

מתי כדאי לכייל את רמת הלייזר? התשובה לשאלה זו תלויה באיזו תדירות אתה משתמש בו ואיזה סוג עבודה אתה עושה איתו. אם אתה משתמש בו להרבה עבודות קטנות, אז עדיף לכייל כל פעם לפני השימוש בו. אם אתה משתמש בו במשורה, אז פעם בחודש עשוי להיות מספיק.

באיזו תדירות אתה צריך לכייל את רמת הלייזר שלך? התשובה עשויה להיות תלויה בסוג מפלס הלייזר שיש לך. חלק מרמות הלייזר מכוילות במפעל, כך שאין צורך לכייל אותן שוב. עם זאת, אם מפלס הלייזר שלך לא מכויל במפעל, אז יש כמה גורמים שישפיעו על התדירות שבה יש צורך לכייל אותו.

בראש ובראשונה, סוג המשטח שממנו תמדוד ישפיע על תדירות הכיול. אם אתה עובד עם מגוון משטחים מבטון לעץ ועד שטיחים, סביר להניח שסוג המשטח יכתיב באיזו תדירות יש לכייל את מפלס הלייזר שלך. לדוגמה, אם אתה עובד בסביבה משרדית שבה רוב המשטחים הם שטיחים מקיר לקיר או רצפות עץ, ייתכן שרמת הלייזר שלך לא תצטרך

נשמח לשמוע את דעתך

השאר תגובה

Deko-Israel
Logo
עגלת קניות