מדיניות פרטיות

ציון עסקה0
ציון עסקה0

פרק 1 – מה אנו עושים עם המידע שלך?

כשאתה רוכש משהו מהחנות שלנו, כחלק מתהליך הקנייה והמכירה, אנו אוספים את המידע האישי שאתה מוסר לנו כמו שמך, כתובת וכתובת הדוא"ל שלך.

כשאתה גולש בחנות שלנו, אנו גם מקבלים באופן אוטומטי את כתובת פרוטוקול האינטרנט (IP) של המחשב שלך בכדי לספק לנו מידע העוזר לנו ללמוד על הדפדפן שלך ומערכת ההפעלה שלך. שיווק בדוא"ל (אם רלוונטי): ברשותך, אנו עשויים לשלוח לך מיילים אודות החנות שלנו, מוצרים

חדשים ועדכונים אחרים.

פרק 2 – הסכמה

איך אתה מקבל את הסכמתי? כשאתה מספק לנו מידע אישי להשלמת עסקה, אימות כרטיס האשראי שלך, ביצוע הזמנה, סידור משלוח או החזרת רכישה, אנו רומזים כי אתה מסכים לאיסוף שלנו ולהשתמש בו מסיבה ספציפית בלבד. אם אנו מבקשים את המידע האישי שלך מסיבה משנית, כמו שיווק, אנו נבקש ממך ישירות את הסכמתך המוצהרת, או נספק לך הזדמנות להגיד לא.

כיצד אני מבטל את הסכמתי?

 אם לאחר ההצטרפות, תשנה את דעתך, אתה רשאי לסגת מההסכם שנוגע אליך בנוגע להמשך איסוף, שימוש או חשיפה של המידע שלך, בכל זמן נתון על ידי יצירת קשר איתנו בכתובת מייל – support@deko.dreamhosters.com או בשליחת דואר רשום לכתובת:

פרק 3 – גילוי נאות

אנו עשויים לחשוף את המידע האישי שלך אם אנו נדרשים על פי החוק לעשות זאת או אם אתה מפר את תנאי השירות שלנו.

פרק 4 – שופיפיי

החנות שלנו מתארחת ב- Shopify Inc. הם מספקים לנו את פלטפורמת המסחר האלקטרוני המקוון המאפשרת לנו למכור לך את המוצרים והשירותים שלנו. הנתונים שלך מאוחסנים דרך אחסון הנתונים של Shopify, מסדי נתונים והאפליקציה הכללית של Shopify. הם מאחסנים את הנתונים שלך בשרת מאובטח מאחורי חומת אש.

תשלום:
אם בחרת בשער לתשלום ישיר להשלמת הרכישה, Shopify מאחסן את נתוני כרטיס האשראי שלך. זה מוצפן דרך תקן אבטחת הנתונים של תעשיות כרטיסי התשלום (PCI-DSS). נתוני עסקאות הרכישה שלך נשמרים רק כל עוד נדרש להשלמת עסקת הרכישה. לאחר סיום זה, פרטי עסקת הרכישה שלך נמחקים. כל השערים לתשלום ישיר עומדים בתקנים שנקבעו על ידי PCI-DSS כמנוהלים על ידי מועצת תקני האבטחה PCI, המהווה מאמץ משותף של מותגים כמו ויזה, מאסטרקארד, אמריקן אקספרס ו- Discover. דרישות PCI-DSS עוזרות להבטיח טיפול מאובטח במידע כרטיסי אשראי על ידי החנות שלנו וספקי השירות שלה. לקבלת תובנה

נוספת, מומלץ לקרוא גם את תנאי השירות של Shopify  או את הצהרת הפרטיות

משלוח:

המחסן שלנו ממקודם בקפריסין, ולכן ייתכנו תוספת תשלום במכס, עם זאת האתר אינו גובה מע"מ ברכישה. 

פרק 5 – שירותי צד שלישי

באופן כללי ספקי הצד השלישי המשמשים אותנו יאספו, ישתמשו ויחשפו את המידע שלכם במידה הדרושה בכדי לאפשר להם לבצע את השירותים שהם מספקים לנו. עם זאת, לספקי שירותים מסוימים של צדדים שלישיים, כגון שערי תשלומים ומעבדי עסקאות תשלום אחרים, יש מדיניות פרטיות משלהם ביחס למידע שאנו נדרשים לספק להם לצורך עסקאות הקשורות לרכישה שלך. עבור ספקים אלה אנו ממליצים שתקרא את מדיניות הפרטיות שלהם כדי שתוכל להבין את אופן הטיפול במידע האישי שלך על ידי ספקים אלה. בפרט, זכור כי ספקים מסוימים עשויים להיות ממוקמים או שיש להם מתקנים הנמצאים בתחום שיפוט שונה משלנו או אתה. כך שאם אתה בוחר להמשיך בעסקה הכרוכה בשירותים של ספק שירותי צד ג ', המידע שלך עשוי להיות כפוף לחוקי השיפוט (ים) שבהם נמצא ספק השירות או המתקנים שלו. כדוגמה, אם אתה נמצא בקנדה והעסקה שלך עוברת על ידי שער תשלום שנמצא בארצות הברית, המידע האישי שלך המשמש בהשלמת אותה עסקה עשוי להיות נתון לחשיפה על פי החקיקה של ארצות הברית, כולל חוק הפטריוט. ברגע שאתה עוזב את אתר החנות שלנו או מופנה מחדש לאתר או לאפליקציה של צד שלישי, אינך נשלט עוד על ידי מדיניות פרטיות זו או על תנאי השירות של האתר שלנו.

קישורים

כשאתה לוחץ על קישורים בחנות שלנו, הם עשויים להפנות אותך מהאתר שלנו.

אנו לא אחראים לנוהלי הפרטיות באתרים אחרים ומעודדים אותך לקרוא את הצהרות הפרטיות שלהם.

ניתוח טכני על פי גוגל:

החנות שלנו משתמשת ב- Google Analytics כדי לעזור לנו ללמוד על ביקורי חנויות ועל הדפים הנצפים.

 פרק 6 – אבטחה

כדי להגן על המידע האישי שלך, אנו נוקטים באמצעי זהירות סבירים ומנהגים לפי שיטות העבודה המומלצות בתעשייה כדי לוודא שהוא לא יאבד, לא נעשה שימוש לרעה, לגישה אליו, לחשיפה, לשינוי או להשמדה. אם אתה מספק לנו את פרטי כרטיס האשראי שלך, המידע מוצפן בפרוטוקול הצפנה מאובטח (SSL) ומאוחסן בהצפנה AES-256. אף ששום שידור דרך האינטרנט או אחסון אלקטרוני אינו מאובטח במאת האחוזים, אנו עוקבים אחר כל דרישות ה- PCI-DSS ומיישמים תקני תעשייה מקובלים נוספים.

פרק 7 – עוגיות

להלן רשימת העוגיות בהן אנו משתמשים. פירטנו אותם כאן כך שתוכלו לבחור אם ברצונכם לבטל את הסכמתם לקובצי Cookie או לא.

_ session_id, unique token, sessional, מאפשר ל- Shopify לאחסן מידע אודות הפגישה שלך (מפנה, דף נחיתה וכו ').

_shopify_visit, אין נתונים שיוחזקו, במשך 30 דקות מהביקור האחרון – משמש על ידי מעקב הסטטיסטיקות הפנימי של ספק האתר שלנו כדי לרשום את מספר הביקורים.

_shopify_uniq, אין נתונים שיוחזקו מעל השעה 00:00 – יפוג בחצות (יחסית למבקר) למחרת, סופרת את מספר הביקורים בחנות על ידי לקוח בודד.

cart, unique token, מתמיד במשך שבועיים, מאחסן מידע על תוכן העגלה שלך. _secure_session_id, unique token, מושב storefront_digest, unique token, בלתי מוגדר אם לחנות יש סיסמה, הדבר משמש כדי לקבוע אם למבקר הנוכחי יש גישה. PREF, מתמשך לתקופה קצרה מאוד, מוגדר על ידי גוגל ועוקב אחר מי שמבקר בחנות ומאיפה

פרק 8 – גיל הסכמה

על ידי שימוש באתר זה אתה מצהיר שאתה לפחות בגיל הרוב במדינתך או מחוז מגוריך, או שאתה גיל הרוב במדינתך או מחוז מגוריך ונתת לנו את הסכמתך לאפשר התלויים הקטינים שלך שישתמשו באתר זה.

פרק 9 – שינויים במדיניות פרטיות זו

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את מדיניות הפרטיות הזו בכל עת, לכן אנא עיין בה לעתים קרובות. שינויים והבהרות ייכנסו לתוקף מייד עם פרסומם באתר. אם אנו מבצעים שינויים מהותיים במדיניות זו, נודיע לך כאן כי עודכן, כך שאתה מודע לאיזה מידע אנו אוספים, כיצד אנו משתמשים בו ובאילו נסיבות, אם בכלל, אנו משתמשים ו / או חושפים זה. אם החנות שלנו נרכשת או ממוזגת עם חברה אחרת, המידע שלך עשוי להיות מועבר לבעלים החדשים כדי שנוכל להמשיך למכור לך מוצרים.

שאלות ומידע קשר

אם ברצונך: לגשת, לתקן, לתקן או למחוק כל מידע אישי שיש לנו אודותיך, לרשום תלונה או פשוט רוצה לקבל מידע נוסף פנה לממונה על ציות לפרטיות בכתובת – support@deko.dreamhosters.com

נשמח לשמוע את דעתך

השאר תגובה

Deko-Israel
Logo
עגלת קניות