תקנון אתר

ציון עסקה0
ציון עסקה0

. האתר מספק פלטפורמה למשתמשים לגלות ולרכוש מוצרים מ-aliexpress.

מידע והסתייגות

שימו לב שהאתר הינו שותף, כלומר כאשר משתמשים מבצעים רכישה באמצעות קישורים באתר, השותף עשוי להרוויח עמלה. עמלה זו מסייעת לתמוך בתחזוקה ותפעול האתר.

אחריות ואחריות

חשוב להבין כי בעוד שהאתר שואף לספק מידע מדויק ועדכני, השותף אינו ערב לשלמות או דיוק התוכן. המשתמשים צריכים תמיד לעשות מחקר משלהם ולקבל החלטות מושכלות לפני ביצוע רכישות כלשהן. בעת השימוש באתר, המשתמשים מסכימים לעשות זאת על אחריותם בלבד. האתר והחבר לא יישאו באחריות לכל נזק או הפסדים שייגרמו משימוש באתר או מרכישת מוצרים באמצעות קישורי שותפים.

אישור וחוות דעת

האתר עשוי להכיל המלצות או דעות על מוצרים שונים. המלצות וחוות דעת אלו הן אך ורק של האתר ואינן מייצגות בהכרח את הדעות של השותף או aliexpress.

עדכונים ושינויים

האתר והסניף שומרים לעצמם את הזכות לעדכן או לשנות את התוכן, המדיניות וכתבי הוויתור בכל עת ללא הודעה מוקדמת.

תודה על השימוש באתר ובקישורי השותפים שלנו. אנו מקווים שתמצא את זה שימושי ותיהנה מחוויית הקנייה שלך! תודה על השימוש באתר ובקישורי השותפים שלנו. אנו מקווים שתמצא את זה שימושי ותיהנה מחוויית הקנייה שלך!

בנוסף לכתב הוויתור שלעיל, חשוב לציין שהאתר והשותף אינם אחראים לזמינות או לתמחור של מוצרים ב-aliexpress. מחירים, זמינות ופרטי מוצרים אחרים עשויים להשתנות ללא הודעה מוקדמת. האתר והסניף אינם נותנים אחריות או ערבויות לגבי דיוק, מהימנות או זמינות המידע הנמסר באתר.

כמו כן, על המשתמשים להיות מודעים לכך שהאתר עשוי לקבל פיצוי ממפרסמים או צדדים שלישיים בגין הצגת פרסומות או קישור לאתרים שלהם. אין בכך כדי להשפיע על התוכן או ההמלצות המופיעים באתר.

אם יש לך שאלות או חששות, אנא צור איתנו קשר דרך פרטי הקשר שסופקו באתר. נשמח לסייע לך.
לידיעתך, האתר והשותף העצמאי אינם יכולים לשאת באחריות לכל אינטראקציה או עסקאות המתרחשות בין משתמשים למפרסמים או צדדים שלישיים. באחריות המשתמשים לקבוע את בטיחותם ואבטחתם בעצמם בעת אינטראקציה עם אתרים חיצוניים או ביצוע רכישות מצדדים שלישיים.

לבסוף, האתר והשותף העצמאי עשויים להשתמש בקובצי Cookie כדי לאסוף מידע על התנהגות הגלישה של המשתמשים על מנת לספק המלצות מותאמות אישית ולשפר את חווית המשתמש. על ידי שימוש באתר, המשתמשים מסכימים לשימוש בעוגיות.

נשמח לשמוע את דעתך

השאר תגובה

Deko-Israel
Logo
עגלת קניות